Loading…

Reference


Regresní terapii se Šárkou mohu jen vřele doporučit. Sezení jsem u ní několikrát absolvovala a vnitřně se mi opravdu ulevilo. Šárka před startem regrese celý její průběh předem vysvětlí a během ní trpělivě navádí a pozorně naslouchá. Třeba upozornit, že opravdu nejde o žádnou hypnózu. Navíc Šárka jako člověk vyzařuje pozitivní energii, kterou přenáší i na druhé, takže každý klient si od ní domů odnese nejen klidnější nitro, ale i úsměv na tváři.

Magda L.


Ahoj všem,

na regresce jsem u Šárky byla zatím jenom jednou. Řešila jsem špatný vztah s mámou. Nepopsatelný zážitek, zažijete něco, s čím se budete ještě chvíli srovnávat. Nebo já jsem to tak aspoň měla.

Technika provedení je skvělá, Šárka svou práci dělá zcela zodpovědně a chce jen ty nejlepší výsledky u každého jedince, kterým se bude zaobírat a to proto, že to má v povaze.

Vztah s mámou se do jisté míry zlepšil, ale asi to chce ještě zapracovat.

Aspoň jsem přišla na příčinu, proč ten vztah tak drhne – nechtěla jsem se totiž narodit, měla jsem strach, že mámě ublížím. Zajímavý zjištění.

Podrobnosti si ovšem nechám pro sebe, přeci jen se to týká mé rodiny, ale Vás ostatní nabádám k tomu, seberte odvahu a svěřte se do rukou Šárky. Rozhodně nebudete litovat.

Andrea M.


V lednu tohoto roku jsem se se Šárkou bavila na téma regrese. Zajímala jsem se, co to je a k čemu je to dobré. Řekla mi pár případů. Poté jsem se jí svěřila se svým problémem – úrazem páteře v roce 2010. Od té doby jsem se potýkala s každodenní bolestí zad při většině činností, nevyjímaje mytí nádobí, věšení prádla, delší chůzi… Zkrátka téměř ze všeho mě záda bolela každý den. Řekla mi: „Nechceš to zkusit?“

Chvíli jsem otálela, byla jsem k tomu skeptická. Ale nakonec jsem si řekla, proč ne.

Asi v únoru jsme se sešly a daly se do práce. Po sezení jsem cítila uvolnění zad. Od dalšího dne bolest zmizela. Bolest se ještě objeví, ale v intervalech tak jednou dvakrát za měsíc.

Jsem ráda, že jsem do toho šla a můžu jen doporučit.
 Jana B.

Díky sezením u Šárky jsem si prožila to, co jsem dělala v minulých životech špatně a tím jsem si uvědomila, co musím změnit, aby se mi začaly hojit nohy. Mám na obou nohách bércové vředy, které se začaly postupně pomalu hojit.

S lidmi, kteří mi v minulých životech škodili, jsem se nyní potkala ve vztahu pacient – lékař.  Sice se mi teď snažili pomoci, ale bohužel bezúspěšně. Díky regresím jsem pochopila, že od nich musím odejít a hledat pomoc jinde, kterou jsem našla. Kladné výsledky se pomalu dostavují.

Pokud nemáme uzavřené minulé životy, problémy nás doženou a záleží jenom na nás, jestli se budou hromadit nebo je budeme řešit. Regrese z vlastní zkušenosti doporučuji, neboť se mi po jejich absolvování vždy uleví.

Ivana J.


Na regresní terapii jsem se přihlásil jednak ze zvědavosti a druhak proto, že jsem se chtěl zbavit ostychu, který mi znesnadňoval komunikaci s ostatními – často jsem uhýbal pohledem, cítil se nejistý, nervózní a podceňoval jsem se.

Samotný průběh regrese je silně individuální záležitost a tak bude na každého působit jinak, nicméně probírání se minulými životy a hledání příčiny současných potíží je nevšední zážitek (byť často překvapivý a někdy i méně příjemný), který je ve výsledku korunován neskutečnou úlevou, když se podaří tento problém vyřešit.

Skutečně nevím, jak popsat ten euforický pocit radosti, uvolnění a nabití pozitivní energií, který jsem pocítil po této regresi, kdy ze mne všechno `spadlo` a já se cítil jako znovuzrozený. Od té doby komunikuji mnohem snadněji, nepřemýšlím o tom, co si o mě kdo myslí, netrápím se výčitkami a při jednání se druhými pociťuji jistotu, která je patrná i v tom, že mi nečiní potíže navazovat oční kontakt.

Mockrát děkuji Šárce za její nadání a chápavost, se kterými regresní terapie provozuje, dovede rychle získat důvěru a počíná si profesionálně. Pokud zvažujete, zda regresi taky zkusit, jděte do toho! Proniknete hluboko do své minulosti, odnesete si nevšední příběh a změníte sami sebe. Je to malý krok pro člověka, ale velký skok pro osobní rozvoj!

Marek F.


Regresní terapie – Co prosím? Když se ke mně dostal tento druh terapie, byla jsem nejprve velmi zaskočená. Musím říct, že i dosti vyděšená a představa minulých životů pro mne byla víc než iluzorní. Jelikož jsem se ale motala zrovna kolem různých technik seberozvoje a řešila si své malé a větší nedostatky po několika narážkách od vesmíru, že bych to měla zkusit, jsem se přeci jen odhodlala.

Musím říct, že mne nejvíce přesvědčilo právě to, že půjdu zrovna k Šárce. Domácká atmosféra, velmi pečlivý a vstřícný přístup mne ujistil o tom, že se nemám čeho bát (a i když to třeba bude sebehroznější, tak že mě v tom Šárka rozhodně nenechá a s láskyplnou péčí o mne bude postaráno). Samotný průběh opravdu nebyl žádný med a procházet jednu a tu samou věc už po x-té bylo víc než velmi psychicky náročné. Byla to však Šárka, která mne udržela v plné pozornosti, nenechala mne utéct a svědomitě mne vedla vším možným i nemožným vpřed. Na úplném konci přišlo zvláštní odlehčení, které za ten čas práce jistě stálo. Jsem velmi ráda, že se mi dostalo takové péče, a když se zas příště rozhodnu o takovýto druh terapie, nebudu váhat a Šárka bude jistě človíček, na kterého se s důvěrou obrátím.

Děkuju za trpělivost a lásku Šárko!

Lucie H.


Ráda bych i touto cestou chtěla moc poděkovat Šárce za pomoc při vyrovnání se s pro mě těžkým obdobím. Díky ní bylo a je všechno mnohem snazší, klidnější a rychlejší. Tak nějak beru vše tak jak je s úsměvem a vnitřním klidem. Je to holka šikovná!!! Doporučuji všem!!!! A těším se na další spolupráci!!!! Díky moc!!!

Adéla M.


Na regresní terapii k Šárce jsem se objednala kvůli vztahovým problémům, a také trochu ze zvědavosti. Sezení na mě udělalo obrovský dojem, spoustu věcí mi to ujasnilo, vysvětlilo, potvrdilo… Celkově jsem se uklidnila a myslím, že mám něco jako větší nadhled, neřeším věci tolik jako předtím. Šárka působí jako naprostý profesionál, vzbuzuje důvěru a navozuje pocit klidu a jistoty.

Moc mě potěšily automatické kresby, které mi Šárka udělala! Vysvětlily mi chování některých lidí v mém okolí a ukázaly, že snad některé věci dělám dobře a že fungují:-)

U Šárky mi bylo moc dobře a předpokládám, že jsme se neviděly naposledy! Přeji jí, ať se jí v jejím úžasném „poslání“ daří a naplňuje ji.

 Jana B.


Vždycky mě lákalo nahlédnout do minulých životů, ale až když jsem poznala Šárku, jsem se odhodlala. S jejím zapálením a profesionálním vedením to jde lehce 🙂 Vše mi vysvětlila a trpělivě mě provedla mým návratem do minulostí. Byl to zajímavý zážitek, i když chvílemi náročný, když musíte situaci procházet znovu a znovu a znovu… 🙂, ale na konci to stojí za to a výsledek jsem ucítila okamžitě. Proto z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit

Michaela R.


U Šárky jsem byla úplně poprvé na regresi. A jak jsem ráda! Šárka na mě působí velmi pozitivně, takže už tak se cítíte v podstatě v pohodě, i když nevíte co od toho očekávat, když jste regresi ještě nepodstoupili. S problémem co jsem tam šla se vyřešil a mě se ulevilo. Pokud budu někdy opět potřebovat pomocí tak jedině za Šárkou. To je jasná volba! Takže za mě doporučuji a pokud vás něco trápí tak neváhejte! 🙂 a Šarko, ještě jednou moc děkuji

Monika K.


Šárka má kouzelné pastelky…). Za pár korun dostanete MNOHO.. Doporučuji vyzkoušet tomu, kdo má ještě pochybnosti o jejich schopnostech..))

Josef B.


Touto cestou bych chtěl ještě jednou poděkovat Šárce za regresní terapii. Moji počáteční nervozitu okamžitě odbourala, vše vysvětlila a samotná terapie – neuvěřitelně super. Obrovská úleva, pocit klidu, míru a vyrovnanosti. Jsem ji neuvěřitelně vděčný a mohu jen a jen doporučit. S dalšími problémy už jen k Šárce na terapii

Jan Š.


Dobrý den Šárko, tak jak jsem slíbila tak Vám píšu. V první řadě Vám chci poděkovat za celou regresní terapii, za celkové odreagování a přátelské povídání. Před čtrnácti dny jsem byla na gynekologické kontrole (na kontrolních stěrech) a dnes mi volala paní doktorka výsledky – výsledky jsou naprosto ČISTÉ ??, po několika letech mám vše v pořádku ?. Věřím, že regresní terapie pomohla!! ? Šárko, jste člověk na správném místě – všude, kudy budu chodit Vás já i mamka budeme chválit a doporučovat! ? Děkuju, děkuju a ještě jednou děkuju! ?.

Adriana Ch.