Loading…

Nejsem schopná si najít přítele

Klientka Týnka má problém s muži. Odhodlaně mi hlásí téma, kterému chce přijít na kloub ➡️ „Proč si nejsem schopná najít přítele.“

Týnka je velmi citlivá a vnímavá mladá žena, a tak mě nepřekvapilo, když se během chvilky ocitla v půlce 19. století.

Tehdy se jako dospívající slečna zamilovala do muže z jiné kasty. Rodiče jí kladli na srdce, aby si přítele našla na věhlasném bále. Ale se svým milým se nečekaně poznala jinde a za úplně jiných okolností. Ne žádné načančané šaty a pompézní prostředí…

Lásce se nedá poručit. 👩‍❤️‍👨

Přeskočila jiskra a Týnka se s mužem sblížila zanedlouho i intimně. O pár týdnů později, když měsíčky stále nepřicházely, zjistila, že je těhotná.

Vydala se s nečekanou novinou za svým milým, který byl ale bezmocný a se situací nemohl nijak naložit. Byl totiž právě povolán na pracovní cestu daleko od místa bydliště.

Když se Týnky rodiče o jejím těhotenství dozvěděli, tak se jali hledat jí ženicha. Takového, jaký se pro její mravy patří.

Proběhlo slavnostní rodinné seznámení s mužem, kterého rodiče Týnce našli.

Následoval ale propad do deprese a skepse. Takového chladného muže si rozhodně za manžela brát nebude!

Ve svém pokoji probrečela řadu dní i nocí.

Když jí bylo nejhůř, tak se vydala hledat útočiště do kostela. Modlila se k Bohu a prosila o pomoc. 🙏

Když v tu ránu se v kostele objevila její potencionální tchyně. Týnka neváhala ani vteřinu a dala se na útěk. Doběhla na nedaleké náměstí, které bylo plné prodejních stánků a lidí. Nedařilo se jí ale dále tak rychle utíkat a splynout s davem.
Spatřili ji stráže, které tchyně na její útěk upozornila. Stráže Týnku dostihli, surově ji zbili a dovlekli zpátky do kostela.

Než dopadla na kolena před tchyni, tak si uvědomila silné krvácení. Začala ztrácet malinké miminko.

Tchyně se rozhodla, že Týnku rozhodně nebude šetřit, a za její odpor ji proklela: „Když ne toho (myšl. jejího syna), tak žádnýho!“

Týnka na sobě začala okamžitě pociťovat tíhu vyřčených slov z úst té ženy, kterou vůbec neměla v oblibě.

Stráže popadli Týnku pod rameny a dovlekli ji do vězení. Byla tam strašná zima, a tak se není čemu divit, že Týnce prochladly ledviny. K jídlu dostávala pouze plesnivý chléb a k pití zkaženou vodu.

Postupem času se v Týnce prohluboval pocit zmaru a touha po útěku z vězení. Ze zoufalství se dohodla s dozorcem na protislužbě. Za sex s ním jí pomůže dostat se na svobodu.

Místo slíbené domluvy ji ale žalářník chodil opakovaně znásilňovat.

Týnka propadla beznaději a jediné východisko viděla v ukončení života pomocí nože, který žalářník nosil za opaskem. Když opět dozorce přišel Týnku jednoho dne násilnit, vrhla se po něm a nůž mu chtěla vzít, aby konečně skončila s tímto zpropadeným životem.

Žalářník jí ale nedal šanci a její život ukončil sám, když jí podřízl hrdlo.

Ještě před smrtí se Týnka během opakovaného znásilňování svázala a zařekla pomocí spousty vyřčených slov a myšlenek. „Nechci mít nikdy sex! Nechci mít nikdy děti ani nějakého přítele!!!“

Těchto silných „manter“ se ale tehdejší smrtí nezbavila. Pocity a zaříkávadla se přenáší až do května 2021, kdy na ně Týnka poprvé vědomě narazila. Uvědomila si, že si tehdejšími vyřčenými větami i silnými myšlenkami okolo sebe vytvořila nedivitelnou svírající obruč, která na ni dodnes silně působí.

Týnka ruší svá zařeknutí a daří se vyčistit i prokletí. Je znovuzrozená 🙂

Dobrá práce, Týnko! A teď hurá na lov chlapů ❤

Napsat komentář