Loading…

Reference


Regresní terapii se Šárkou mohu jen vřele doporučit. Sezení jsem u ní několikrát absolvovala a vnitřně se mi opravdu ulevilo. Šárka před startem regrese celý její průběh předem vysvětlí a během ní trpělivě navádí a pozorně naslouchá. Třeba upozornit, že opravdu nejde o žádnou hypnózu. Navíc Šárka jako člověk vyzařuje pozitivní energii, kterou přenáší i na druhé, takže každý klient si od ní domů odnese nejen klidnější nitro, ale i úsměv na tváři.

Magda L.


Ahoj všem,

na regresce jsem u Šárky byla zatím jenom jednou. Řešila jsem špatný vztah s mámou. Nepopsatelný zážitek, zažijete něco, s čím se budete ještě chvíli srovnávat. Nebo já jsem to tak aspoň měla.

Technika provedení je skvělá, Šárka svou práci dělá zcela zodpovědně a chce jen ty nejlepší výsledky u každého jedince, kterým se bude zaobírat a to proto, že to má v povaze.

Vztah s mámou se do jisté míry zlepšil, ale asi to chce ještě zapracovat.

Aspoň jsem přišla na příčinu, proč ten vztah tak drhne – nechtěla jsem se totiž narodit, měla jsem strach, že mámě ublížím. Zajímavý zjištění.

Podrobnosti si ovšem nechám pro sebe, přeci jen se to týká mé rodiny, ale Vás ostatní nabádám k tomu, seberte odvahu a svěřte se do rukou Šárky. Rozhodně nebudete litovat.

Andrea M.


V lednu tohoto roku jsem se se Šárkou bavila na téma regrese. Zajímala jsem se, co to je a k čemu je to dobré. Řekla mi pár případů. Poté jsem se jí svěřila se svým problémem – úrazem páteře v roce 2010. Od té doby jsem se potýkala s každodenní bolestí zad při většině činností, nevyjímaje mytí nádobí, věšení prádla, delší chůzi… Zkrátka téměř ze všeho mě záda bolela každý den. Řekla mi: „Nechceš to zkusit?“

Chvíli jsem otálela, byla jsem k tomu skeptická. Ale nakonec jsem si řekla, proč ne.

Asi v únoru jsme se sešly a daly se do práce. Po sezení jsem cítila uvolnění zad. Od dalšího dne bolest zmizela. Bolest se ještě objeví, ale v intervalech tak jednou dvakrát za měsíc.

Jsem ráda, že jsem do toho šla a můžu jen doporučit.
 Jana B.

Díky sezením u Šárky jsem si prožila to, co jsem dělala v minulých životech špatně a tím jsem si uvědomila, co musím změnit, aby se mi začaly hojit nohy. Mám na obou nohách bércové vředy, které se začaly postupně pomalu hojit.

S lidmi, kteří mi v minulých životech škodili, jsem se nyní potkala ve vztahu pacient – lékař.  Sice se mi teď snažili pomoci, ale bohužel bezúspěšně. Díky regresím jsem pochopila, že od nich musím odejít a hledat pomoc jinde, kterou jsem našla. Kladné výsledky se pomalu dostavují.

Pokud nemáme uzavřené minulé životy, problémy nás doženou a záleží jenom na nás, jestli se budou hromadit nebo je budeme řešit. Regrese z vlastní zkušenosti doporučuji, neboť se mi po jejich absolvování vždy uleví.

Ivana J.


Na regresní terapii jsem se přihlásil jednak ze zvědavosti a druhak proto, že jsem se chtěl zbavit ostychu, který mi znesnadňoval komunikaci s ostatními – často jsem uhýbal pohledem, cítil se nejistý, nervózní a podceňoval jsem se.

Samotný průběh regrese je silně individuální záležitost a tak bude na každého působit jinak, nicméně probírání se minulými životy a hledání příčiny současných potíží je nevšední zážitek (byť často překvapivý a někdy i méně příjemný), který je ve výsledku korunován neskutečnou úlevou, když se podaří tento problém vyřešit.

Skutečně nevím, jak popsat ten euforický pocit radosti, uvolnění a nabití pozitivní energií, který jsem pocítil po této regresi, kdy ze mne všechno `spadlo` a já se cítil jako znovuzrozený. Od té doby komunikuji mnohem snadněji, nepřemýšlím o tom, co si o mě kdo myslí, netrápím se výčitkami a při jednání se druhými pociťuji jistotu, která je patrná i v tom, že mi nečiní potíže navazovat oční kontakt.

Mockrát děkuji Šárce za její nadání a chápavost, se kterými regresní terapie provozuje, dovede rychle získat důvěru a počíná si profesionálně. Pokud zvažujete, zda regresi taky zkusit, jděte do toho! Proniknete hluboko do své minulosti, odnesete si nevšední příběh a změníte sami sebe. Je to malý krok pro člověka, ale velký skok pro osobní rozvoj!

Marek F.


Regresní terapie – Co prosím? Když se ke mně dostal tento druh terapie, byla jsem nejprve velmi zaskočená. Musím říct, že i dosti vyděšená a představa minulých životů pro mne byla víc než iluzorní. Jelikož jsem se ale motala zrovna kolem různých technik seberozvoje a řešila si své malé a větší nedostatky po několika narážkách od vesmíru, že bych to měla zkusit, jsem se přeci jen odhodlala.

Musím říct, že mne nejvíce přesvědčilo právě to, že půjdu zrovna k Šárce. Domácká atmosféra, velmi pečlivý a vstřícný přístup mne ujistil o tom, že se nemám čeho bát (a i když to třeba bude sebehroznější, tak že mě v tom Šárka rozhodně nenechá a s láskyplnou péčí o mne bude postaráno). Samotný průběh opravdu nebyl žádný med a procházet jednu a tu samou věc už po x-té bylo víc než velmi psychicky náročné. Byla to však Šárka, která mne udržela v plné pozornosti, nenechala mne utéct a svědomitě mne vedla vším možným i nemožným vpřed. Na úplném konci přišlo zvláštní odlehčení, které za ten čas práce jistě stálo. Jsem velmi ráda, že se mi dostalo takové péče, a když se zas příště rozhodnu o takovýto druh terapie, nebudu váhat a Šárka bude jistě človíček, na kterého se s důvěrou obrátím.

Děkuju za trpělivost a lásku Šárko!

Lucie H.


Ráda bych i touto cestou chtěla moc poděkovat Šárce za pomoc při vyrovnání se s pro mě těžkým obdobím. Díky ní bylo a je všechno mnohem snazší, klidnější a rychlejší. Tak nějak beru vše tak jak je s úsměvem a vnitřním klidem. Je to holka šikovná!!! Doporučuji všem!!!! A těším se na další spolupráci!!!! Díky moc!!!

Adéla M.


Na regresní terapii k Šárce jsem se objednala kvůli vztahovým problémům, a také trochu ze zvědavosti. Sezení na mě udělalo obrovský dojem, spoustu věcí mi to ujasnilo, vysvětlilo, potvrdilo… Celkově jsem se uklidnila a myslím, že mám něco jako větší nadhled, neřeším věci tolik jako předtím. Šárka působí jako naprostý profesionál, vzbuzuje důvěru a navozuje pocit klidu a jistoty.

Moc mě potěšily automatické kresby, které mi Šárka udělala! Vysvětlily mi chování některých lidí v mém okolí a ukázaly, že snad některé věci dělám dobře a že fungují:-)

U Šárky mi bylo moc dobře a předpokládám, že jsme se neviděly naposledy! Přeji jí, ať se jí v jejím úžasném „poslání“ daří a naplňuje ji.

 Jana B.


Vždycky mě lákalo nahlédnout do minulých životů, ale až když jsem poznala Šárku, jsem se odhodlala. S jejím zapálením a profesionálním vedením to jde lehce 🙂 Vše mi vysvětlila a trpělivě mě provedla mým návratem do minulostí. Byl to zajímavý zážitek, i když chvílemi náročný, když musíte situaci procházet znovu a znovu a znovu… 🙂, ale na konci to stojí za to a výsledek jsem ucítila okamžitě. Proto z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit

Michaela R.


U Šárky jsem byla úplně poprvé na regresi. A jak jsem ráda! Šárka na mě působí velmi pozitivně, takže už tak se cítíte v podstatě v pohodě, i když nevíte co od toho očekávat, když jste regresi ještě nepodstoupili. S problémem co jsem tam šla se vyřešil a mě se ulevilo. Pokud budu někdy opět potřebovat pomocí tak jedině za Šárkou. To je jasná volba! Takže za mě doporučuji a pokud vás něco trápí tak neváhejte! 🙂 a Šarko, ještě jednou moc děkuji

Monika K.


Šárka má kouzelné pastelky…). Za pár korun dostanete MNOHO.. Doporučuji vyzkoušet tomu, kdo má ještě pochybnosti o jejich schopnostech..))

Josef B.


Touto cestou bych chtěl ještě jednou poděkovat Šárce za regresní terapii. Moji počáteční nervozitu okamžitě odbourala, vše vysvětlila a samotná terapie – neuvěřitelně super. Obrovská úleva, pocit klidu, míru a vyrovnanosti. Jsem ji neuvěřitelně vděčný a mohu jen a jen doporučit. S dalšími problémy už jen k Šárce na terapii

Jan Š.


Dobrý den Šárko, tak jak jsem slíbila tak Vám píšu. V první řadě Vám chci poděkovat za celou regresní terapii, za celkové odreagování a přátelské povídání. Před čtrnácti dny jsem byla na gynekologické kontrole (na kontrolních stěrech) a dnes mi volala paní doktorka výsledky – výsledky jsou naprosto ČISTÉ ??, po několika letech mám vše v pořádku ?. Věřím, že regresní terapie pomohla!! ? Šárko, jste člověk na správném místě – všude, kudy budu chodit Vás já i mamka budeme chválit a doporučovat! ? Děkuju, děkuju a ještě jednou děkuju! ?.

Adriana Ch.


Ahoj všem,
regresivní terapii jsem nijak nevyhledávala, ani jsem neměla zkušenosti s jinými podobnými terapiemi. Vlastně jsem ani neměla tušení, že něco takového existuje. Po podrobném vysvětlení, co je to regresivní terapie a jak terapie probíhá, jsem si říkala, že nejsem asi ten pravý člověk, že to asi nezvládnu. Ale i přesto jsem se otevřela nové věci a svěřila jsem se do rukou velmi milé, stále usměvavé a energické Šárce. A dobře jsem udělala! Regresi jsem bez problémů zvládla a výsledek mě moc mile překvapil. Regresovali jsme můj nedávný zásah do těla, kdy jsem podstoupila operační zákrok. Po operaci jsem se necítila vůbec psychicky ani fyzicky dobře. Šárka mi nabídla svou pomoc regresí. Po regresi jsem se vrátila úplně WAU 🙃. Byla jsem zcela uvolněná, bez bolestí, bez psychické zátěže a pořád jsem se jen usmívala a i teď se usmívám. Byla jsem z toho naprosto nadšená. Mého úsměvu si všimlo k mému překvapení i mé okolí. Krásně strávený čas po boku s tak milou osobou a ještě mi to tolik pomohlo. Určitě to nebylo naposledy. Jako asi každý z nás mám ještě stále pár nevyřešených trápení.
A proto se určitě nebojte říct ji o pomoc. Trápíte se? Chcete zjistit, proč vás něco bolí? Vyřešte si to se Šárkou a běžte v životě dál.

Krásný den všem.
Jája M.


Po dlouhém váhání jsem se k regresi odhodlala. Jsem přesvědčena, že lepší terapeutku než je Šárka jsem si vybrat nemohla ❤️ včera jsem regresi podstoupila a moc děkuji za poznání, pochopení a za to, jak jste skvělá. Moc se těším na další setkání.

Bára H.


Konstelace? No jedině u Šárky! 

Řešila jsem si v rámci svého nového projektu (rozumějte stagnuje a tvoří se již rok!!!), jak že to vše rozhýbat. I když se zabývám seberozvojem už nějaký ten pátek, stále se mi nedařilo rozlousknout, kde je ten problém, že nechodí lidé. 

Šárka mě velmi profesionálně nasměrovala k mému vztahu k hojnosti a financím. A jak to dopadlo?? Jedna konstelace se přerodila v druhou a už jsem stála naproti mé umlčené, třesoucí se a rozhodně důvěrou neoplývající hojnosti. Obě jsme se nejprve bránily mluvit, ale po chvíli jako by se stavidla otevřela a všechno šlo ven. 

Všechno ta předchozí společná nedorozumění a zauzlíkování. A to, co jsem se všechno od své hojnosti dozvěděla!!! 

Když jsme skončily, tak jsem nechápala, že jsem svou hojnost předtím vůbec nevnímala!!!

A druhý den? To už vystrkovala moje hojnost své růžky všude a po týdnu už jen koukám,  kde že všude je a že je to opravdu o důvěře!! 

Klienti chodí, projekt se rozjel!!!

Šárko bez tebe bych to nedala! 

Děkuji ❤️ ❤️
L.